Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Our Services

null

Painting

Painting works. The nicely decorated apartment is the advertisement of our painting.We are aware of the fact that our painted space will represent our work for many years.Read more »
null

Moving

We are a moving company with a personal approach to our clients. Our experience will save you time and money. We are honest and keep mutual agreements.Read more »
null

Reality

Máte problém splácet hypotéku? Přerostly vám finanční problémy přes hlavu tak, že je nejste schopni sami vyřešit? Hrozí Vám exekuce a nedobrovolná dražba?Více info »
null

Electrotechnical systems

Modern Electrotechnical systems low/high-(voltage) current Electrotechnical systems.Read more »

Our Company

Jsme společnost specialistů na kompletní práce ohledně malování, stěhování a návrhy, realizace a servis elektrotechnických systémů.

Řešíme i tyto věci: Přerostly vám finanční problémy přes hlavu tak, že je nejste schopni sami vyřešit? Hrozí Vám exekuce a nedobrovolná dražba? Výkup nemovitosti je spolehlivé řešení. I když už je Vaše nemovitost zatížena exekucí, stále je tu oficiální možnost  se s exekutorem domluvit a Vaši nemovitost vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým výkupem, než kdyby se Vaše nemovitost prodala v nucené dražbě, se kterou jsou spojeny nemalé náklady.

Více info…

Na těchto projektech aktuálně pracujeme

Malování balkonových kojí v Kolíně pro firmu Fasády Šimek

Rodinný dům v Říčanech u Prahy

Contact Us

Vyplňte poptávkový formulář a ozveme se Vám s konkrétní cenou a nabídkou.

parallax-image-2
Inquiry form
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.