Reality

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vykoupíme Vaši nemovitost

Máte problém splácet hypotéku!

Výkup nemovitosti především ocení jedinci, kteří se dostali do úskalí s včasným splácením své hypotéky a za různých okolností se jim nemovitost nepodařilo včas prodat standartní cestou, která je zpravidla velmi náročná a zabere i několik mesíců. Zároveň těmto jedincům hrozí několik skutečností, že o svoji nemovitost přijdou, ale zároveň se dostanou do registrů neplátců. Tato skutečnost by v budoucnu zkomplikovala neboli téměř znemožnila jedinci další hypotéku či úvěr úspěšně získat.

Máte finanční problémy a hrozí Vám exekuce!

Přerostly vám finanční problémy přes hlavu tak, že je nejste schopni sami vyřešit? Hrozí Vám exekuce a nedobrovolná dražba? Výkup nemovitosti je spolehlivé řešení. I když už je Vaše nemovitost zatížena exekucí, stále je tu oficiální možnost  se s exekutorem domluvit a Vaši nemovitost vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým výkupem, než kdyby se Vaše nemovitost prodala v nucené dražbě, se kterou jsou spojeny nemalé náklady.

V čem spočívá nabídka výkupu nemovitosti ?

V případě, že je Vaše nemovitost zatížená dluhy, my ji oddlužíme! Zajistíme veškerá jednání s věřiteli, exekutory a Vaše dluhy zaplatíme. Tuto dluhy zatíženou nemovitost za předem stanovenou cenu od Vás odkoupíme a Vy s tím nemáte žádné starosti. A zároveň Vám zbydou finance na váš nový začátek, zajistíme pro Vás náhradní bydlení až na rok zdarma.

Říkáte si proč si ji neprodám sám?

Většinu potenciálních kupců totiž Vaše dluhy váznoucí na nemovitosti od koupě odradí, protože to pro ně nese značná rizika. Příliš zadlužené nemovitosti jsou standardní formou prodeje de facto neprodejné a nucená dražba je v drtivé většině případů pro vlastníka to nejméně výhodné řešení.

Jsme si vědomí, že problémy do nichž jste se dostali jsou pro Vás velice nepříjemné a ve Vašem životě zlomové a proto Vám nabíyíme oficiální a snadné řešení Vašich finančních problémů. Někdy jedinci v tísni se snadno dopustí iracionálního jednání a poté snadno spadnou do náruče spekulantů a neseriózních podnikavců, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zbýt.

Potřebujete také rychle získat peníze z prodeje nemovitosti?

Kontaktujte nás na tel. +420 720 207 225  nebo prostřednictvím formuláře.

Nabízíme :

Individuální přístup

Vyplacení zálohy za Vaši nemovitost do 24h

Zajištění a předplacení náhradního bydlení až na 12 měsíců

Z praxe

Výkup nemovitostí

Paní Alena (51) měla byt na Praze 1 a vzhledem k několika exekucím nám nabídla byt k výkupu. Po prohlídce nemovitosti a dohodě o kupní ceně jsme třetí den přistoupili k podpisu kupní smlouvy. Od paní Aleny jsme obdrželi plnou moc k vyřízení všech závazků, které jsme postupně vyplatili z vlastních prostředků. Po zapsání nemovitosti v katastru nemovitostí jsme zbylou část kupní ceny, v souladu s kupní smlouvou a advokátní úschovou,vyplatili na účet paní Aleny.

Zprostředkování prodeje

Pan Martin (42) nás oslovil za účelem zprostředkování prodeje svého rodinného domu v Říčanech u Prahy. Důvodem prodeje bylo, že chtěl zrekonstruovat nemovitost, kterou zdědil a do které se chtěl následně přestěhovat, poskytli jsme mu zálohu ve výši 150 000 Kč. Během tří měsíců se nemovitost prodala a pan Martin se tak mohl přestěhovat do nově zrekonstruované nemovitosti.

Zadlužená nemovitost

Paní Zdeňka (64) se domluvila se svou kamarádkou Marií (51), že si od nebankovní společnosti půjčí 500 000 Kč. Půjčku si vzala kamarádka Marie a paní Zdeňka ručila svou nemovitostí v hodnotě 1 900 000 Kč. Marie po čase přišla o práci a přestala splácet ústně domluvenou část půjčky. Nebankovní společnost vyzvala paní Zdeňku, aby uhradila dluh za paní Marii a pokud se tak nestane, prodá její nemovitost v dražbě. Na základě těchto informací se na nás paní Zdeňka obrátila s prosbou o pomoc.

Vzhledem k nízkému důchodu nebyla schopna splácet dluh  za svou kamarádku Marii a proto jsme ji doporučili nemovitost prodat, vyplatit stávající dluh a za zbytek peněz pořídit jinou nemovitost. Při vyčíslení pohledávky u nebankovní společnosti jsme však zjistili, že je třeba uhradit částku ve výši téměř 1 400 000 Kč, jelikož zde byly započítány úroky z prodlení a pokuty. Dům jsme prodali a vzhledem k tomu, že nezbylo na koupi nové nemovitosti, zajistili jsme paní Věře nájemní byt se smlouvou na dobu neurčitou, což ji, i vzhledem k jejímu věku, vyhovovalo.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.